1. juunist saab “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnas toetada juba 7. lennu liitumist KiVa programmiga!

, ,

Swedbanki ja Heateo Sihtasutuse loodud annetuskeskkond “Ma armastan aidata” tähistab juunis oma 11. sünnipäeva, mille puhul lisandus keskkonda 18 uut heategevusorganisatsiooni viiest erinevast valdkonnast. Kokku on annetuskeskkonnas esindatud 55 heategevuslikku algatust, nende hulgas juba mitmendat aastat ka Kiusamisvaba Kool.  

Viimase aasta jooksul kogusime toetajate abiga “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnas pisut üle 4180 euro! See toetussumma võimaldab toetada 2-3 uue kooli alustamist 2019. aasta sügisel ning kokku alustab KiVa kasutamist uuel õppeaastal lausa 23 kooli üle Eesti. Aitäh, et oled pannud õla alla, muutmaks Eesti koole kiusamisvabamaks!

Juuni algusest saab keskkonnas toetada järgmise aasta jooksul nii rahalise kui ka preemiapunktilise annetusega nende uhiuute koolide liitumist, kes alustavad KiVa programmi kasutamist 2020. aasta sügisest ning kelle otsimist alustame alles uue õppeaasta alguses.

Iga 10 eurot aitab KiVa kiusuennetusprogrammil jõuda ühe uue lapseni! Kooliperele pakutakse vajalikke koolitusi, ennetustööks vajalikke käsiraamatuid, ligipääsu õpilasküsitlusele, igakülgset nõustamist ja tuge nii mentorite kui kogemusgruppide näol, lapsevanematelegi abiks olevaid miniõpikuid, kooliperet toetavaid plakateid ja korrapidamisveste.

KiVa programm on aidanud juba 6 õppeaastat Eesti koolides kiusamist järjepidevalt vähendada. 2019/2020. õppeaastal kasutatakse programmi ligi 90 koolis ja õppekohas üle Eesti. Praegu teeme ka tööd selleks, et KiVa programm jõuaks senisest võrdsemalt veel venekeelsete lasteni ning et süstemaatilised ennetustegevused ulatuksid ka 7.-9. klassideni.

Sina saad jätkuvalt aidata kasvatada tõendus- ja teaduspõhist KiVa programmi kasutavate koolide arvu!

Annetada saab siin: https://www.armastanaidata.ee/annetan/haridus-ja-vrdsed-vimalused/kiusamisvaba-kool-kiusuennetusprogramm-kiva