Kas sinu klassist võiks saada EKSTRA KLASS?

Hea Laps ja Kiusamisvaba Kool kutsuvad sel sügisel 3.–6. klasse osalema väljakutses EKSTRA KLASS, et innustada klasse üheskoos loominguliselt ja sõbralikult tegutsema ning võitma seejures vahvaid auhindu.

Ootame osalema klasse koos juhendajaga, kelleks võib olla klassijuhataja, aineõpetaja, huvijuht, raamatukogujuhataja, lapsevanem vms.

Väljakutse koosneb kolmest etapist: iga kuu (oktoober, november, detsember) alguses leiate ajakirjast ülesande. Oktoobris on see liikumistegevus, novembris sõna- ja laululooming ning detsembris kujutava kunsti teos.

– Iga kuu väljakutses valib žürii välja kolm ülesandega väga põnevalt hakkama saanud klassi;

– Kõik kolm ülesannet täitnud klasside hulgast valitakse üks EKSTRA KLASS, kes võidab põneva koolipäeva koos Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooliga. Külla tulevad ka Hea Lapse ajakirja looja ja kauaaegne peatoimetaja Leelo Tungal ja ajakirja praegune peatoimetaja Kätlin Vainola;

– Töid ootame e-aadressil healaps@healaps.ee või Hea Laps, Harju 1, 10146, Tallinn iga kuu viimaseks kuupäevaks;

– Tööd palume esitada hea kvaliteediga ja selgelt arusaadaval kujul kas pildi (fotona või skannitult), video või helifailina ning kaaskirjaga, milles selgitatakse esitatava töö sisu ja saamislugu.

Kaaskirjas palume märkida:

– kes on esitatud töö autorid (nimed, klass, kool, juhendaja);

– esitatud töö lühikirjelduse (nt liikumismängu juhis, luuletuse kaassõna, pildi seletus);

– lühidalt töö saamisloo – kuidas õpilased sellise tulemuseni jõudsid.

Küsimuste korral kirjutage palun e-aadressil healaps@healaps.ee.

Oktoobrikuu väljakutseks on VAHETUNNIMÄNG!

Vahetund on lahe tund! Seda teavad ju kõik, aga kuidas teha nii, et see maksimaalselt lahe oleks.

Mõelge klassiga välja üks sõbralik liikumismäng, mida saavad mitu last või kogu klass koos mängida. See võib olla ka mõne tuntud mängu mugandus. Mäng võib olla siseruumides või väljas mängimiseks.

Esitage oma mängujuhend vabalt valitud vormis, see võib olla video, õpetus tekstina, pildiline juhend vms. Lisage mängujuhisele kaaskiri.

Saatke oma töö koos märgusõnaga Hea Lapse toimetusse 31. oktoobriks. Väljavalitud klassid selguvad detsembri ajakirjas.

Meie koostööpartnerid on Liikuma Kutsuv Kool, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, kirjastus Draakon&Kuu ja firma Insplay. Valik mänge jõuab Liikuma Kutsuva Kooli mängupanka.

– Žürii poolt välja valitud klass võidab klassikülastuse spordimuuseumisseMölkky mängu firmalt Insplay ja ajakirja Hea Laps aastatellimuse.

– Lisaks on kahele klassile eripreemiaks raamatud sarjast „Kirbu-Krants“ kirjastuselt Draakon&Kuu ja ajakirja Hea Laps aastatellimus.

Rohkem infot: www.healaps.ee. Plakat ajakirjas. Kampaania kujundusfail.

Värskemad uudised/postitused

Saada jõulutervitused Kiusamisvaba Kooli heategevusliku jõulukaardiga

Kutsume häid inimesi ja ettevõtteid saatma oma jõulutervitused SA Kiusamisvaba Kooli heategevusliku jõulukaardiga. Personaliseeritud jõulukaartide tellimine on küll lõppenud, kuid […]

Read more

Ekstra klass: detsembrikuu väljakutse on “Teistmoodi klassipilt”

Klassifotode tegemine on klassika – detsembri ülesandes pöörame aga tähelepanu hoopis loomingulistele ja ootamatutele lahendustele. Mõelge, milline võiks klassipilt veel […]

Read more

Ekstra klass – oktoobrikuu väljakutse võitjad on selgunud

Oktoobris startis Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooli väljakutse EKSTRA KLASS, mis on mõeldud 3.–6. klassidele.  Oktoobrikuu väljakutseks oli luua oma klassi […]

Read more
Load more