Heategevuslik discgolfi võistlus kogub toetust KiVa programmi levitamiseks

,

Laupäeval, 1. septembril korraldab discgolfiklubi Dagö DG Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses heategevusliku discgolfi võistluse, mille tulud annetatakse sihtasutusele Kiusamisaba Kool, toetamaks KiVa kiusuennetusprogrammi levitamist Eesti koolides.

Võistlema oodatakse 135 discgolfi sõpra üle Eesti, kellest igaüks panustab Kiusamisvaba Kooli toetuseks osalustasuna vastavalt vanuseklassile kas 5 või 10 eurot. Mõõtu võetakse nii harrastajate kui edasijõudnute arvestuses ning eraldi meeste ja naiste kategoorias ning juuniorite ehk kuni 15-aastaste vanuseklassis.

Üks ürituse korraldajatest, Dago DG  liige ja idee autor Anni Eesmaa põhjendab võistluse korraldamist sooviga ka omalt poolt panustada sellesse, et kiusamine meie ühiskonnast kaoks. “Kiusamine on nõme!” on ta resoluutne. “Mulle teeb tuska, et tihti ei mõisteta, kui tõsised tagajärjed kiusamisel on. Kui kuidagi on võimalik kiusamist ennetada ja tõsta sel teemal inimeste teadlikkust, siis seda tuleks teha! Meil on hea meel, et saame Kiusamsisvabal Koolil aidata seda teha.”

Kiusamisvaba Kooli sihtasutuse tegevjuht Triin Toomesaar on väga tänulik, et kiusamise probleem ja selle ennetamine tõhusa ja tõenduspõhise KiVa programmi kaudu ka kettagolfi harrastajatele nii oluline on. “Dagö DG ettepanek meid oma ürituse kaudu toetada mõjub omamoodi tunnustusena seni tehtud tööle ja annab juurde uut julgust järjepidevalt edasi rühkida. Aitäh, et tulete kaasa missioonile muuta Eesti koolid kiusamisvabaks!”

Võistlusele saab registreeruda veel kuni 27. augustini veebilehel https://discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=768832 (harrastajad) ja https://discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=768710 (edasijõudnud). Rohkem infot leiab Facebookist https://www.facebook.com/events/305313730017553.