Heategevusliku discgolfi võistlusega kogunes Kiusamisvaba Kooli toetuseks ligi 400 eurot

,

Laupäeval, 1. septembril leidis Kõrvemaal aset heategevuslik discgolfi võistlus, mille osalustasud annetati sihtasutusele Kiusamisvaba Kool, toetamaks KiVa kiusuennetusprogrammi levitamist Eesti koolides. Osalejate abiga kogunes 375 eurot.

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimunud võistlusel võtsid mõõtu kokku 32 osalejat, kellest igaüks panustas osalustasuna kogunenud toetussummasse vastavalt vanuseklassile kas 5 või 10 eurot. Samuti pandi heategevuslikule oksjonile Dagö DG logoga putter ehk discgolfi ketas. Selliselt kogus SA Kiusamisvaba Kooli toetuseks 375 eurot, mis võimaldab sihtasutusel katta ühe keskmise kooli 40 õpilase programmiga liitumise kulu.

Ürituse ühe korraldaja, discgolfiklubi Dagö DG juhatuse liikme Merje Põdra sõnul jäid korraldajad üritusega rahule. “Ilm pidas ning heade toetajate abiga saime ka auhinnalaua ilusaks. Kui oleks rohkem osalejaid olnud, oleksime veel enam rahul olnud, kuid meil on hea meel, et saime anda oma panuse kiusamise vähendamisse Eesti koolides.” Ta andis ka lootust, et üritusest kujuneb iga-aastane Kiusamisvaba Kooli toetuseks korraldatav heategevusvõistlus.

Sihtasutuse Kiusamisvaba Kool tegevjuht Triin Toomesaar tunnistab, et oli väga rõõmsalt üllatunud, kui Dagö DG sihtasutuse poole oma heategevusliku võistluse korraldamise ideega pöördus. “Võib ka öelda, et see discgolfiklubi organiseeris esimese meie sihtasutuse tegevuse toetuseks toimunud heategevusliku spordiürituse!” tunnustas Triin Toomesaar. spordikollektiivi. “Suur aitäh ka kõigile osalejatele, kes 1. septembril Kõrvemaal kettaid lennutasid – teie kõigi kooskogutud rahaga saame KiVa programmiga liita veel 40 Eesti kooliõpilast!”

Kui Sinagi sooviksid anda oma panuse kiusamise vähendamisse Eesti koolides, siis sihtasutuse Kiusamisvaba Kool tegevust on võimalik toetada siin.