Kiusamisvaba Kooli nõukogu liige Rasmus Rask valiti aasta kodanikuks

,

Tänasel kodanikupäevale pühendatud tänuüritusel kuulutas kultuuriminister Indrek Saar välja tänavuse aasta kodaniku, kelleks osutus sihtasutuse Kiusamisvaba Kool üks asutajatest ning praegune nõukogu liige Rasmus Rask.

Loe edasi

Suurtoetajad aitavad aastas kiusuennetusprogrammi kaasata veel 4000 last

,

Sihtasutuse Kiusamisvaba Kool senised suurtoetajad ERGO kindlustus, Uuskasutuskeskus ja Tasku kaubanduskeskus panustavad ka sel õppeaastal Eesti koolide kiusuvabaks muutmisse kokku rohkem kui 22 000 eurot. See võimaldab sihtasutusel pürgida ambitsioonika eesmärgini, haaramaks teadus- ja tõenduspõhisesse KiVa-nimelisse kiusuennetusprogrammi 20 uuest koolist umbes 4000 õpilast, ning samal ajal toetada ja hoida neid vapraid koole, kus programmi juba rakendatakse.
Loe edasi

Saada oma pühadetervitused kiusuennetust toetavate jõulukaartidega!

,

Talvine pööripäev ja pühad ei ole enam mägede taga, mis tähendab, et on viimane aeg hakata mõtlema olulistele inimestele mõeldud pühadetervitustele ja -kaartidele. Et seda kibekiiret aega oma sõprade jaoks natukenegi lihtsamaks muuta, lahendame meelsasti just jõulukaartide mure. Nimelt pakume võimalust tellida tänavused pühadekaardid sihtasutuselt Kiusamisvaba Kool, millega on võimalik anda oma panus Eesti koolide kiusuvabaks muutmisse.

Loe edasi

Ilmus kiusamisteemaline venekeelne miniõpik lapsevanematele

,

Nüüd on ka vene emakeelega lapsevanematel võimalik saada täiendavat tuge kiusamisolukordadega toimetulekuks, sest sihtasutus Kiusamisvaba Kool andis välja selleteemalise venekeelse miniõpiku.

Loe edasi

Tasku keskus kutsub üles toetama kiusuennetusprogrammi Tartu koolides

,

Kuni 31. detsembrini müüakse Tasku infoletis ja paljudes Tasku ostukohtades heategevuslikke märkmepaberikomplekte hinnaga 1 €. Müügist kogutud tuluga toetab Tasku keskus Tartu koolide osalemist teadus- ja tõenduspõhises kiusuennetusprogrammis KiVa, mida võimaldab sihtasutus Kiusamisvaba Kool.

Loe edasi