KiVa-koolide plakatikonkursi panid kinni Suure-Jaani ja Haabneeme kooli õpilased

,

Kuni 20. detsembrini väldanud KiVa-koolide plakatikonkursile laekus kokku 253 tööd üle Eesti ning nende seast osutusid žürii lemmikuteks I kooliastmes Suure-Jaani Kooli 2. b õpilaste Markus Areni, Oliver Orgi ja Jaagup Ostra ühistöö ning II kooliastmes Haabneeme Kooli neljandate klasside poiste töö. 

Teise koha vääriliseks tunnistati I kooliastmes Rocca al Mare Kooli 1. a klass ning II kooliastmes Rocca al Mare Kooli 5. a klass. Kolmandat-neljandat kohta jäid jagama I kooliastmes  Paide Gümnaasiumi 2. b ja 1. b ning II kooliastmes  Haabneeme Kooli neljandate klasside poisid ning Kristofer Joosep Kikas ja Oskar Märtin Jüri Gümnaasiumi 6. c klassist.

Paremiku aitas välja selgitada auväärne ja mitmekülgne žürii koosseisus Elo Võrk Telia Eestist, Piia Tammelo graafilise disaini agentuurist Loo Loo, Karmen Maikalu Eesti Koolipsühholoogide Ühingust, jaanuari alguses KiVa talvekoolis osalenud KiVa-rakendajad-õpetajad ning sihtasutuse Kiusamisvaba Kool tegevtiim.

Žürii lemmiktööde autoreid ja nende juhendajaid aitasid premeerida Telia Eesti, Viimsi Kino, “Padjaklubi” osatäitjad, Marmiton AS ja Marjarullid.

Kõikide konkursile esitatud töödega saab tutvuda SA Kiusamisvaba Kooli FB lehel.

Palju õnne võitjatele ning suur tänu kõikidele osalejatele!

Kiusamisvaba Kool kutsub teabepäevadele

,

SA Kiusamisvaba Kool korraldab reedel, 2. veebruaril Pärnus ja esmaspäeval, 5. veebruaril Tallinnas teabepäeva, mille jooksul saab ülevaate, mis on kiusamine, mida tähendab kiusuennetus ning kuidas ja miks toimib kiusamise vähendajana KiVa programm.

Loe edasi

Tasku keskus panustab sel õppeaastal kiusuennetusse Tartu koolides rohkem kui 2000 eurot

,

Tasku keskus on alates 2014. aastast toetanud kiusuennetust Tartu koolides ja käesoleval õppeaastal toetatakse viit Tartu KiVa kooli kokku 2158 euroga.

Loe edasi

Koolidel on taas võimalus liituda kiusamise vähendamise programmiga KiVa

,

SA Kiusamisvaba Kool kutsub kõiki Eesti koole üles liituma teadus- ja tõenduspõhise kiusamise ennetamise ja vähendamise programmiga KiVa. Huvitatud koolide sooviavaldusi oodatakse kuni 16. veebruarini.

Loe edasi