Koolitused lapsevanematele

 

Kas tunned, et vajaksid täeindavat koolitust kiusamise teemal? Alates sellest aastast pakume võimalust tellida koolitust lapsevanematele – Kuidas kasvatada kiusamiskindlat last – nii oma kooli kui töökohta.

Koolituse kirjeldus – koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad teadlikumalt ja oskuslikumalt kasvatada oma last kiusamiskindlaks. Mida kodus teha, et minu lapsel ei tekiks soovi kaaslasi kiusata või kuidas kaitsta oma last kiusamise ohvriks sattumise eest. Koolitusel vaatame esmaseid kiusamise ennetamise võimalusi kodus, analüüsime praktiliste harjutuste abil seni tehtut ja planeerime edasist tegutsemist, et oma lapse elus kiusamisega kokkupuutumise riskitegureid vähendada. Koolitus koosneb kahest moodulist, tellida võib mõlemad või ainult esimese.

I moodulKuidas kasvatada kiusamiskindlat last (maht 2 akadeemilist tundi).  Osalejad saavad põhjaliku ülevaate kiusamisest, selle mõjudest ja esmastest ennetamise võimalustest kodus. Praktiliste harjutuste käigus analüüsitakse, mida juba praegu oma lapsega kiusamise riskide vähendamiseks tehakse ning kavandatakse järgmisi samme. Arutatakse läbi kiusamisega kokkupuutuvale lapsele esmaabi andmine ning koostöö põhimõtted ja võimalused lapse kooliga.

II moodulJätkame lapse kasvatamist kiusamiskindlaks  (maht 2 akadeemilist tundi). Lisaks esimeses osas õpitule tutvutakse järgmiste kiusamise
ennetamise võimalustega oma lapse kasvatamisel ning praktiliste ülesannete abil kavandatakse lapse tervet enesehinnangut ja turvatunnet toetavaid kasvatustegevusi.

Kestvus – nagu ülalpool kirjas, üks moodul koosneb 2-st akadeemiliselt tunnist ehk siis kestab kokku 1,5tundi.

Hind – 1 akadeemiline tund/150.- ehk 1 moodul – 300.-

Hind KiVa-koolile – 40% soodsam ehk 1 akadeemiline tund 90.- ja 1 moodul – 180.-

Täpsem info ja tellimine:

Anu Neutal, koolitus- ja programmijuht

anu.neutal@kiusamisvaba.ee

tel 5280475