Sihtasutus Kiusamisvaba Kool otsib missioonile uut tegevjuhti!

SA Kiusamisvaba Kool on vabaühendus missiooniga muuta Eesti koolid kiusamisvabaks. Kui 2013. aasta sügisel kasutas teadus- ja tõenduspõhist Kiusamisvaba Kooli (KiVa) programmi 20 kooli, siis 2020. aasta sügiseks oleme jõudnud üle 100 kooli ja õppekohani Eestis – see on viiendik Eesti koolidest.

Sihtasutuse praegune tegevjuht Triin Toomesaar:

Teha tööd, millel on mõõdetav mõju laste ja noorte heaolule ning tulevikule? Teha tööd motiveeritud ja inspireeriva meeskonnaga, kohtudes vahvate kooliperedega üle Eesti? Teha tööd, mis sisemiselt sütitab; kus arenguvõimalused on pea piiritud; kus väljakutseid saab seada alati kõrgemale ja kaugemale ning igav ei hakka kunagi? Jah, see ongi olnud minu jaoks unistuste töö. Nüüd on organisatsioon valmis aga arenguetapiks, mis vajab teistmoodi kogemusi, uut energiat ja ehk ka värskemat kõrvalpilku kui minul on praegu pakkuda. Sellepärast ongi nii, et…

SA KIUSAMISVABA KOOL OTSIB UUT JUHTI

Tule eestvedajaks missioonile muuta Eesti koolid kiusamisvabaks!

Just! Sulle usaldatakse sihtasutuse eestvedamine, mis hõlmab uut strateegiaperioodi: fookuses on organisatsiooni areng kompetentsikeskusena, KiVa programmi rakendamise kvaliteedi kasvatamine ning KiVa programmi laienemise jätkamine koolidesse.

Sihtasutuse juhi tagala on nõukogu, kus panustavad organisatsiooni asutajad ja valdkonna eksperdid.

Mis oleks sinu igapäevane vastutus ja roll? Milliseid oskusi või omadusi see töö sinult eeldab? Kuidas kandideerida? Sellest loe Fontese Talendipangast siin.