Tule meie missioonile appi sõnumiseadjaks!

Sulle meeldib muuta maailma paremaks paigaks ning tahad ka päriselt ja regulaarselt teada, milline on Su töö tegelik mõju? Meie juures saab! 

Sulle meeldib suhelda, luua erinevat sisu ning jälgida, kuidas see sihtrühmani jõuab? Oled hea ürituste korraldamises? Meie juures saab!

Tule meile tööle kommunikatsiooni- ja turundusspetsialistiks!

Töö sihtasutuses Kiusamisvaba Kool on nõudlik, ent mitmekesine ja paindlik; meeskond ambitsioonikas, aga sõbralik; tööpõld lai ja tänuväärne.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on:
– algatus- ja organiseerimiskogemus kommunikatsooni-, ajakirjandus- või turundusvaldkonnas: su peamine töö saab olema just kommunikatsiooni- ja turundustegevuste planeerimine ja ellu viimine;
– hea suhtlus- ning kirjakeel: sinu hallata on meie koduleht, sotsiaalmeedia kanalid, blogi ja ka tekstide ning trükiste koostamine;
– kogemus ürituste korraldamisel: sinu uue töö üks osa on ka avalikkusele suunatud ürituste korraldamine;
– näpuotsatäis müügiinimese iseloomu: selleks, et meie sihtasutuse töö ja teadus- ja tõenduspõhised tegevused jõuaks aina enamate inimesteni;
– meeskonnatöö ja enesejuhtimise oskused: sest meil on rohkesti võimalusi teha tööd motiveeritud ning koostöises kaugtöötiimis;
– innovaatiline ja julgest arengust kantud meelelaad: ikka selleks, et pidada sammu kaasaegsete suundade ning vajadustega, pürgides kiiremini, kaugemale ja kõrgemale.

Kasuks tuleb:
– huvi haridusvaldkonna vastu;
– vene ja inglise keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas;
– hea digipädevus.

Tööaeg ja -koht on paindlikud, võimalusega töötada aeg-ajalt (ja vastavalt rahvatervislikele võimalustele, sinu enda soovidele ja plaanitud tegevustele) nii kontoris, kodus kui kohvikus, nii virtuaalselt kui reaalselt, nii üksi kui mitmekesi, hommikul või õhtul.

Töökoormus: osaline tööaeg ehk 0,5 kohta (tõelisele teadus- ja tõenduspõhise kiusuennetuse entusiastile saame aga pakkuda ka täiskohaga tööd)

Töötasu 0,5 koha kohta: 750 € kuus (bruto)

Tööleping tähtajatu, katseaeg 4 kuud. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel, aga hiljemalt aprill 2021.

Kandideeri missioonile aadressil carmen.parik@kiusamisvaba.ee hiljemalt esmaspäevaks, 15. märtsiks 2021. aastal.

Torkad kandideerimissooviga paremini silma, kui paned e-kirjale juurde ka oma huviäratava CV ning kirjeldad paari lausega, miks oled just meie missioonitiimiga liitumisest huvitatud.