Heategevuspusa

Tootekirjeldus: Sinist värvi pusasid kaunistavad Kiusamisvaba Kooli logomärgist inspireeritud näokesed ning hüüdlause “Kiusule kriips peale!” Klassikalised ümarkaelusega pusad on saadaval nii naiste kui ka meeste mudelina suurustes XS-2XL (naiste mudel) ja M-3XL (meeste mudel). NB! Tellida soovitame ühe numbri võrra suurema kui tavapäraselt kantav suurus. Naiste mudel on kergelt kehasse töödeldud. Seest uhutud ehk pehme sisuga. Materjal: 80% jätkusuutlikult toodetud kammpuuvill, 20% polüester; paksus 280 g/m².

Hind: 45 eurot* (KiVa-koolidele 40 eurot). Lisandub saatekulu.

Tellimine ja lisainfo tasumise ning kohaletoimetamisega: TELLIMISVORM või TELLIMISVORM KIVA-KOOLIDELE 

* iga 45 eurot maksva pusa hinnast 50% läheb sihtasutuse tegevuse toetuseks, et KiVa kiusuennetusprogramm jõuaks veelgi enamate Eesti koolilasteni.

Anneta

Sinu toetus teeb päriselt head – iga 10 euroga viime KiVa programmi ühe uue lapseni! Oma rahalise panuse saad anda kodulehe annetusvormi, annetusnumbri või “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu.

Tule vabatahtlikuks

Kui Sind kõnetab kiusamisvaba koolitee ideaal, sul on veidi vaba aega ning tunned, et tahaksid ka omalt poolt meie missioonile kaasa aidata, oled oodatud liituma meie vabatahtlike seltskonnaga!

Kogu meie toetuseks annetusi

Tahaksid toetada Kiusamisvaba Kooli missiooni suuremat sorti rahasüstiga ning sul on jaksu, et koondada selle sihi taha rohkemaid inimesi? Korralda meie toetuseks korjandus või heategevusüritus!

Jaga oma lugu

Kui Sa oled kokku puutunud kiusamisega ning sooviksid anda oma panuse sellealase teadlikkuse suurenda-
miseks, siis oma loo jagamisega saad anda panuse kiusamise ennetamisse.