Kuidas lapsevanemana oma last toetada, kui teda kiusatakse; kuidas leida püsiv lahendus olukorrale, kui su laps ise kedagi kiusab ning kuidas aidata oma lapsel kõrvalseisjana kiusamise ohvreid toetada? Praktilisi näpunäiteid saad lapsevanemate miniõpikust, mille

  • eestikeelset digiversiooni saab lugeda siin,
  • venekeelset digiversiooni saab lugeda siin,
  • ingliskeelset digiversiooni saab lugeda siin.

Kui soovite endale aga miniõpiku trükiversiooni, siis saab selle soetada annetuse eest SA Kiusamisvaba Kool kontole nr EE312200221056518192 (Swedbank), toetades ühtlasi ka SA Kiusamisvaba Kooli tegevust. Oleme tänulikud annetuse eest alates 6 eurost, mis sisaldab ka õpiku saatmist pakiautomaati. Kirjuta huvi korral aadressil info@kiusamisvaba.ee.

 

Kiusamisvaba kool algab kodust!

KiVa
programm

KiVa on Turu ülikooli teadlaste poolt välja töötatud teadus- ja tõenduspõhine programm kiusamise ennetamiseks ja vähendamiseks koolides.

Liitumine

Programmiga liitumiseks tuleb meile läkitada sooviavaldus, mille saab täita siin leheküljel. Seejärel võtame kooliga ühendust ning räägime järgmistest sammudest.

KiVa-koolid

KiVa programmi rakendab Eestis juba üle 120 kooli ning umbes veerand kõikidest Eesti üldhariduskoolidest. Vaata, kas Sinu kool juba on KiVa-kool!