Tegevmeeskond

Ingi Mihkelsoo

Tegevjuht, juhatuse liige
ingi.mihkelsoo@kiusamisvaba.ee
+372 525 8702

Kristiina Treial

Sisujuht, juhatuse liige
kristiina.treial@kiusamisvaba.ee
+372 5663 5571

Jane Alas

KiVa programmi juht
jane.alas@kiusamisvaba.ee
+372 5553 5419

Klelia Peterson

KiVa-koolide mentor
klelia.peterson@kiusamisvaba.ee
+372 5346 4565

Kati Toobal

KiVa-koolide mentor ja arendusspetsialist
kati.toobal@kiusamisvaba.ee

Cattre Hein

KiVa-koolide mentor
cattre.hein@kiusamisvaba.ee

Triin Rannamaa

KiVa-koolide mentor
triin.rannamaa@kiusamisvaba.ee

Agnes Alajõe

KiVa-koolide mentor
agnes.alajoe@kiusamisvaba.ee

Getter Rang

Kommunikatsioonijuht
getter.rang@kiusamisvaba.ee
+372 5663 6055

Triinu Hamburg

Koolitusjuht
triinu.hamburg@kiusamisvaba.ee

Tuuli Muistna

Juhiabi-projektijuht
tuuli.muistna@kiusamisvaba.ee
+372 5309 3599

Marietta Alliksaar

Koolitusjuht (vanemapuhkusel)
marietta.alliksaar@kiusamisvaba.ee

Nõukogu

SA Kiusamisvaba Kool nõukogusse kuuluvad:

  • Ly Kasvandik (Perekeskus Sina ja Mina esindaja); nõukogu esimees alates 01.01.2017
  • Kristi Liiva (sihtasutuse asutaja)
  • Külli Lilleorg (Heateo SA esindaja)
  • Triin Noorkõiv (Omanäolise Kooli Arendamiskeskuse esindaja)
  • Diana Paakspuu (juhtimisnõustaja)

Koolitajad

SA Kiusamisvaba Kooli koolitajatena tegutsevad:

Anti Einpaul
Auli Andersalu-Targo
Anu Neutal
Cattre Hein
Endel Hango
Feelika Piir
Julia Kašina
Julija Smirnova
Kadi Jürimäe
Kati Toobal
Kerli Reeder
Kristina Birk-Vellemaa
Kristiina Treial
Liis Aavaste-Hango
Ly Kasvandik
Olga Korkkinen
Tiit Kõnnusaar
Triin Hallik
Viivika Keskküla

Vabatahtlikud

SA Kiusamisvaba Kooli missiooni elluviimisse panustavad vabatahtlikena:

Eveli Post
Kristjan Kahur
Liisi Kütner
Ly-Marleen Tamme
Margit Aalberg
Mariliis Marik
Raili Sassian
Taavi Raidma
Triin Puusaar
Vladimir Niinimäki

SA Kiusamisvaba Kool

SA Kiusamisvaba Kool asutati 2012. aastal, et toetada Eesti koole kiusamise ennetamisel ja tõrjumisel. Aitame koolidel selle probleemiga tegeleda, pakkudes neile mh ka Soome teadlaste poolt välja töötatud KiVa kiusuennetusprogrammi. 

Kampaaniad

Oleme koostöös heade partneritega korraldanud mitmeid kampaaniad, eesmärgiga kaasata oma missiooni elluviimiseks erarahastust ning tõsta teadlikkust kiusamisest kui tõsisest probleemist.

Projektid

SA Kiusamisvaba Kool pakub koolidele KiVa programmi, toetab selle kvaliteetset rakendamist ning toetab tõhusat kiusamise vähendamist mh ka erinevate projektide toel, millest saab ülevaate siit.

Meie meedias

Kes, kus ja mida meist kirjutas või rääkis? Ehk ülevaade olulisematest Kiusamisvaba Kooli SA, KiVa programmi ja kiusamisega seotud meediakajastustest läbi aastate.