Aitan Eestit MTÜ toetab sihtasutust 8000 euroga

Aitan Eestit MTÜ annab tänavu oma panuse küberkiusamise tõkestamisesse. Kiusamisvaba Kooli 2024. aasta fookusteema on just küberkiusamine – Aitan Eestit MTÜ toel saame selle kiireloomulise ning üha laiemalt leviva nähtuse peatamiseks ja märkamiseks rohkem ära teha.

Küberkiusamine on pandeemiline ja kiirelt muutuv nähtus, kuid teadmisi selles vallas napib laialdaselt nii spetsialistidel kui laiemal avalikkusel. Aitan Eestit MTÜ toetus annab hoogu Eesti ühiskonna teadlikkuse kasvule, kuidas koolis luua ja hoida turvalisi ja hoolivaid suhteid, kus (küber)kiusamisel ei ole kohta. Nii näiteks korraldab sihtasutus toetuse abil küberkiusu teemalised arutelud Tartu (eel)arvamusfestivalil ja Paide Arvamusfestivalil. 

SA Kiusamisvaba Kooli tegevjuht Ingi Mihkelsoo: “Ennetusega tegelevatel ja suurte ühiskondlike probleemide süsteemsesse lahendusse panustavatel vabaühendustel võib olla keeruline ise annetusi koguda. Aitan Eestit täidab siinkohal väga olulist lünka Eesti heategevusmaastikul”.

Oleme südamest tänulikud Aitan Eestit MTÜ-le, tegusatele annetusi koguvatele noortele ja püsiannetajatele 8000-eurose toetuse eest.

Vastav panus võimaldab sihtasutusel küberkiusamise osas teavitustööd teha ning anda oma teadus-ja tõenduspõhine panus kiusamise näitajate langusesse Eesti koolides.

Oleme Aitan Eestit MTÜ-le ääretult tänulikud juba kolmanda järjestikuse toetuse eest. Aitäh, et annate oma panuse kiusuennetusse!

Värskemad uudised/postitused

Eelarvamusfestival läbi kaamerasilma

Möödunud reedel, 17. mail võtsime Tartu eelarvamusfestivalil fookusesse küberkiusamise. Arutlesime ekspertide ja noorte osalusel, kuidas leida väljapääs küberkiusamise keerisest. Arutelu […]

Loe edasi

SA Kiusamisvaba Kool eelarvamusfestivalil

Kohtume juba sel reedel Tartu eelarvamusfestivalil kell 14:00-15:30, et rääkida küberkiusamisest. Arutelust teeme otseülekande Kiusamisvaba Kooli Facebooki kanalil. Kuidas leida […]

Loe edasi

Tutvu tiimiga – sotsiaalpedagoogist mentor Kaisa Kiilaspä

Kaisa Kiilaspä on Kiusamisvaba Kooli tiimi uusim liige. Kaisa on toimetanud sihtasutuse mentorina alates käesoleva aasta veebruarikuust. Kuigi Kaisa on […]

Loe edasi
Lae rohkem