Ekstra klassi viimase väljakutse võitjad

Ekstra klassi väljakutse on jõudmas lõpusirgele. Kolm kuud koostegemist on saanud läbi. Oli see alles seiklus! Valmisid mängud, laulud ja pildid, mis loodetavasti pakkusid kõigile osalejatele koostöörõõmu ja äratundmist. Oleme teie kõigi üle väga uhked! Ekstra klass selgub juba 1. veebruaril.

Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooli rahvas tänab südamest kõiki osalenuid! Suur tänu eraldi nii lastele kui ka õpetajatele, kes klasse edukalt juhendasid. Nüüd on aga aeg selleks korraks otsad kokku tõmmata.

Viimaseks väljakutseks oli “Teistmoodi klassipilt.” Soovime väga kiita fantaasiarikkaid lahendusi, meile saadeti väga eriilmelisi klassipilte, kasutati väga erinevaid tehnikaid, saime töid videopiltidest plastiliinikujudeni välja. Kõik olid väga lahedad ja näitasid koolielu selle mitmekesisuses.

Žürii valis peapreemia saajaks Toila Gümnaasiumi 4.klassi. Leidsime, et tegu on omapärase lahendusega, kus iga laps on joonistanud autoportree, lisaks olid põimitud töö sisse sõnad, mis klassi laste arvates neid iseloomustavad. Ja kõik kokku moodustab päikese ja on rõõmsalt tulevikku vaatav.

Järgmisena saab preemia südamliku ja põhjaliku töö eest Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi 3.b. klass, kes kavatseb kevadel veel uue pildi teha, et näha, mis on vahepeal muutunud.

Viimsi 4.c klass väga vahva fotolahenduse eest.

Konguta Kooli 3. klass oma ruumilise klassipildi eest, kus iga laps oli meisterdanud endale kodu.

Tallinna 32. Keskkooli 4.b rõõmsa ja sisuka klassipildi eest, mis oli väga kaunilt lahendatud ja kus iga laps oma hobiga peal. Muuhulgas oli nende klassipilt ka animeeritud, mis lisas veel ühe mõõtme.

Anname välja ka kaks eripreemiat. Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi 6.a saab illustratsioonipreemia.

Uuemõisa Lasteaed-Algkooli 6.a superkangelaste eripreemia.

Palju õnne! Võtame võitjatega ühendust!

Suur südamest tänu kõigile osalejatele!

Värskemad uudised/postitused

Eelarvamusfestival läbi kaamerasilma

Möödunud reedel, 17. mail võtsime Tartu eelarvamusfestivalil fookusesse küberkiusamise. Arutlesime ekspertide ja noorte osalusel, kuidas leida väljapääs küberkiusamise keerisest. Arutelu […]

Loe edasi

SA Kiusamisvaba Kool eelarvamusfestivalil

Kohtume juba sel reedel Tartu eelarvamusfestivalil kell 14:00-15:30, et rääkida küberkiusamisest. Arutelust teeme otseülekande Kiusamisvaba Kooli Facebooki kanalil. Kuidas leida […]

Loe edasi

Tutvu tiimiga – sotsiaalpedagoogist mentor Kaisa Kiilaspä

Kaisa Kiilaspä on Kiusamisvaba Kooli tiimi uusim liige. Kaisa on toimetanud sihtasutuse mentorina alates käesoleva aasta veebruarikuust. Kuigi Kaisa on […]

Loe edasi
Lae rohkem