Kiusamisvaba Kooli juubeligala tegid võimalikuks koostööpartnerid

3. novembril toimunud Kiusamisvaba Kooli juubeligala sai võimalikus tänu headele partneritele. Gala valmis suure ühispanuse tulemusena ning heategevuslikus koostöös.

Oleme väga tänulikud, et erinevad ettevõtted ja eraisikud andsid oma panuse ning peavad oluliseks kiusuennetusega tegelemist. Üheskoos kiusamist ennetades ja peatades loome Eesti lastele turvalise ja hoolivaharidustee õnnelikuks inimeseks kasvamisel.

Oleme õnnelikud, et saime väärikalt sihtasutuse juubelit tähistada, möödunud aastad mälestusteraamatussekirjutada ning uuele kümnendile juubeligalal koos kõikide KiVa kooli- ja tiimijuhtide, vabatahtlike, heade partnerite ning avaliku sektori, erasektori ja kolmanda sektori esindajatega vastu minna.

Meie südamlik tänu. Nende heade emotsioonide ja tänutunde najalt on suurepärane järgmisele kümnendile vastu minna. 

Juubeligala suurtoetajad: Jolos, Videal Productions, PROTO avastustehas, Reigo Ahven, Tõnis Niinemets, Different.

Juubeligala toimimisse panustasid järgnevad ettevõtted ja eraisikud: AdExpo, GateMe, Hansab, Ellore OÜ, Not Perfect Tallinn, Tanel Leok, Jaak Roosaare, Annika Räim, Tehvandi Spordikeskus OÜ ja Kristjan Karis, Kadri Roosi.

Foto- ja videotiimis panustasid: Rasmus Kooskora, Mats Õun, Kain Kalja, Kirke Miller.

Muusikutena astusid üles: DJ Fieldz, Tuuli Rand.

Külaliste kõhule tegid pai: Farmi, Tere, Valio, E-piim, Öun Drinks, Rõngu pagar, Bambona, Juustukuningad, Reval Kondiiter, R-kiosk, Usin-TR OÜ, Food Studio OÜ, Biomarket, Tartu Mill.


Toeks olid ka MP-reklaamitrükk, ÖÖD Hotels, I.L.U, Airgate Tallinn OÜ, Jet Express OÜ, Fotostop OÜ, La Muu, Autokeemia OÜ, Chocolala, Eesti Loodusmuuseum, Murula Advokaadibüroo, Ostupesa, Safecracker OÜ põgenemistuba, Spordimuuseum, sTartUp Day, Tanel Veerne Jewellery, Tasku, Tervise Paradiis, Uuskasutuskeskus, Viiking Spa, Vürts, Triinu toidumaailm, Lange motokeskus, Apollo, kingitus.ee, Photopoint, Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024, Wendre, Apotheka, BrainGames, Eesti Rahva Muuseum, Goldtime, Lineashop, Santa Maria / Paulig Grupp, Shokobox, Tartu Uus Teater, Kinkston, Rademar, Tallink, Varrak, Edu Akadeemia, Süvahavva loodustalu, Euronics, Karlova Kohv, MyFitness, Telia, Räpina paberivabrik.

Värskemad uudised/postitused

Saada jõulutervitused Kiusamisvaba Kooli heategevusliku jõulukaardiga

Kutsume häid inimesi ja ettevõtteid saatma oma jõulutervitused SA Kiusamisvaba Kooli heategevusliku jõulukaardiga. Personaliseeritud jõulukaartide tellimine on küll lõppenud, kuid […]

Loe edasi

Ekstra klass: detsembrikuu väljakutse on “Teistmoodi klassipilt”

Klassifotode tegemine on klassika – detsembri ülesandes pöörame aga tähelepanu hoopis loomingulistele ja ootamatutele lahendustele. Mõelge, milline võiks klassipilt veel […]

Loe edasi

Ekstra klass – oktoobrikuu väljakutse võitjad on selgunud

Oktoobris startis Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooli väljakutse EKSTRA KLASS, mis on mõeldud 3.–6. klassidele.  Oktoobrikuu väljakutseks oli luua oma klassi […]

Loe edasi
Lae rohkem