Kohtusime Risti Kooli 3. klassi ehk Ekstra klassiga

Eelmisel nädalal sõitsime külla Risti Kooli 3. klassile. Just see kihvt klass, kus õpib 14 toredat ja särasilmset last, võitis EKSTRA KLASSI 2024 tiitli.

Ekstra klass kohtus kirjanik Leelo Tunglaga, kes on Hea Lapse idee algataja ning esimene peatoimetaja. Leelo Tungal kohtus seejärel kogu kooliperega ning luges oma ajatut loomingut.

Peaauhinna võitnud klass sai osaks Hea lapse poolt läbi viidud inspireerivast koolitunnist peatoimetaja Kätlin Vainola ja toimetaja Anna-Magdaleena Kangro eestvedamisel.

Loomulikult toimus ka Kiusamisvaba Kooli kiusuennetuse töötuba, mille viis läbi sihtasutuse koolitaja Anti Einpaul.

Ekstra klassi algatus koosnes kolmest etapist, mille jooksul panid klassid end kolme kuu jooksul proovile loomingulistes tegevustes: lõid klassi laulu, teistmoodi klassipildi ja mõtlesid välja vahetunnimänge.

Veendusime, et tiitel läks väga õigesse kohta! Suur aitäh, 3. klass, õpetajad Marge Matson ja Monika De Oliveira ja Risti Kooli perele.

Fotod: Monika De Oliveira

Värskemad uudised/postitused

Tule Paide arvamusfestivalile!

Juba üks päev vähem kui kuu aja pärast, 10. augustil kell 10.00-12.00, osaleme Paide Arvamusfestivalil vaimse tervise alal! “Kuidas peatada […]

Loe edasi

Aitäh meie tegevjuht Ingile!

Öeldakse, et iga lõpp on millegi uue (ja ka põneva) algus! Uusi põnevaid alguseid loob kindlasti ka tänane päev, sest […]

Loe edasi

Kiusamine suvepuhkusele ei lähe!

Koolid ja õpilased on selleks õppeaastaks õpikud kokku pakkinud ja puhkama läinud, kuid meie tahame kõigile veelkord meelde tuletada, et […]

Loe edasi
Lae rohkem