Kohtusime Risti Kooli 3. klassi ehk Ekstra klassiga

Eelmisel nädalal sõitsime külla Risti Kooli 3. klassile. Just see kihvt klass, kus õpib 14 toredat ja särasilmset last, võitis EKSTRA KLASSI 2024 tiitli.

Ekstra klass kohtus kirjanik Leelo Tunglaga, kes on Hea Lapse idee algataja ning esimene peatoimetaja. Leelo Tungal kohtus seejärel kogu kooliperega ning luges oma ajatut loomingut.

Peaauhinna võitnud klass sai osaks Hea lapse poolt läbi viidud inspireerivast koolitunnist peatoimetaja Kätlin Vainola ja toimetaja Anna-Magdaleena Kangro eestvedamisel.

Loomulikult toimus ka Kiusamisvaba Kooli kiusuennetuse töötuba, mille viis läbi sihtasutuse koolitaja Anti Einpaul.

Ekstra klassi algatus koosnes kolmest etapist, mille jooksul panid klassid end kolme kuu jooksul proovile loomingulistes tegevustes: lõid klassi laulu, teistmoodi klassipildi ja mõtlesid välja vahetunnimänge.

Veendusime, et tiitel läks väga õigesse kohta! Suur aitäh, 3. klass, õpetajad Marge Matson ja Monika De Oliveira ja Risti Kooli perele.

Fotod: Monika De Oliveira

Värskemad uudised/postitused

Kristiina Treial ETV Terevisioonis

Parim asi, mida lapsevanem oma lapse heaks teha saab, on olla talle turvasadamaks ja pakkuda kindlustunnet. Just nii kõlasid Kiusamisvaba […]

Loe edasi

Tegevjuhi Ingi Mihelsoo intervjuu Raadio 2 eetris

Sihtasutuse tegevjuht Ingi Miheksloo käis rääkimas Raadio2 eetris sellest, kui tõsiseks probleemiks on kiusamine Eesti koolides. Kuula intervjuud. Kiusamine on […]

Loe edasi

Küberkonverentsi fotogalerii

7. märtsil 2024 korraldas SA Kiusamisvaba Kool küberkiusamise konverentsi “Küberkiusamise peatamine on meie kõigi asi”. Aitäh kõigile esinejatele, kaasaelajatele, kuulajatele […]

Loe edasi
Lae rohkem