SA Kiusamisvabale Koolile Kuldmunalt kolm muna

Noppisime Eesti suurimalt loovus- ja turundusfestivalilt kolm säravat muna. Tänavu esitati Kuldmunale rekordiliselt 1037 tööd.

Naiste võrkpalli Euroopa meistrivõistluste raames valminud kampaania “Kiusule blokk ette” / “Karikas, mida keegi ei taha” sai reklaamimaailma tippsündmusel pärjatud lausa kolme autasuga.

🥉Sotsiaalkampaania kategooria pronksuma (“Koolikiusule blokk ette”)

🥉 Ambient lahenduse kategoorias pronksmuna (“Karikas, mida keegi ei taha”)

🍳 Kiusumuna meedia erilahenduse kategoorias (“Karikas, mida keegi ei taha”)

Naiste 2023. a võrkpalli Euroopa meistrivõistluste raames toimunud kampaania eesmärgiks oli ennetada kiusamist nii koolis kui spordis. Sõnum levis, “Kiusule blokk ette” särgid tõmbasid selga rahvuskoondise mängijad, sajad võrgufännid ja kirsiks tordil ka presidendid.

Üks blokk = 10€ = ühele õpilasele ligipääs KiVa programmile. 15 mängu jooksul löödi 240 blokki, koguti 2400€ ning programm viidi 240 lapseni.

Suur aitäh, Not Perfect Tallinn, Eesti Võrkpalli Liit, Dalton Kommunikatsioonibüroo, et meiega selle vägeva teekonna ette võtsite ning kiusuennetusse oma märkimisväärse ja tänuväärse panuse andsite.

Värskemad uudised/postitused

Eelarvamusfestival läbi kaamerasilma

Möödunud reedel, 17. mail võtsime Tartu eelarvamusfestivalil fookusesse küberkiusamise. Arutlesime ekspertide ja noorte osalusel, kuidas leida väljapääs küberkiusamise keerisest. Arutelu […]

Loe edasi

SA Kiusamisvaba Kool eelarvamusfestivalil

Kohtume juba sel reedel Tartu eelarvamusfestivalil kell 14:00-15:30, et rääkida küberkiusamisest. Arutelust teeme otseülekande Kiusamisvaba Kooli Facebooki kanalil. Kuidas leida […]

Loe edasi

Tutvu tiimiga – sotsiaalpedagoogist mentor Kaisa Kiilaspä

Kaisa Kiilaspä on Kiusamisvaba Kooli tiimi uusim liige. Kaisa on toimetanud sihtasutuse mentorina alates käesoleva aasta veebruarikuust. Kuigi Kaisa on […]

Loe edasi
Lae rohkem