Liitu KiVa programmiga

Meil on väga hea meel, kui Teie koolipere on võtnud nõuks turvalisema ja rõõmsama koolikeskkonna nimel süsteemselt ja järjepidevalt kiusuennetusele ja juhtumite lahendamisele pühenduda. 2020. aasta sügiseks on KiVa programmi rakendamise alustamise soovist märku andnud juba palju koole, aga meie saame tegutseda kahjuks piiratud ressursside tingimustes.

Seetõttu anname igaks juhuks eelinfot võimalusest, et kõik huvilised koolid ei pruugi saada kohe järgmisest sügisest programmi rakendamisega alustada ning võib juhtuda, et osad koolid lisatakse nö ootejärjekorda. Siiski julgustame oma huvist meile märku andma, sest lisaressursside tekkimisel saame kohe ka rohkem koole ettevalmistusse võtta.

KiVa programmiga liitumine on võimalik kooliterviklikult (st ainult ühe või paari klassiga ei saa programmiga liituda) ning koolijuhi nõusolekul. Ootused liituvale koolile ning sihtasutuse poolt võimaldatav on lahti kirjutatud siin.

Programmiga liitumiseks tuleb täita siin lehel sooviavaldus (vaata allapoole) või laadida see docx-failina alla siit ning saata täidetult aadressile info@kiusamisvaba.ee. Seejärel võtame kooliperega ühendust, vajadusel täpsustame vastuseid ning lepime kokku edasised sammud. Aitäh!