Tule meile appi!

Et tõkestada kiusamist Eesti koolides, vajame väga sotsiaalselt vastutustundlike ettevõtete abi. Olete oodatud meie tegevust sponsoreerima nii rahaliselt kui ka heategevusliku koostöö kaudu.

Teie toetus aitab viia teadus- ja tõenduspõhise KiVa kiusuennetusprogrammi uutesse koolidesse. Üheskoos saame luua suure muutuse, et Eesti laste kooliaeg oleks turvalisem ja õnnelikum.

Millised on võimalikud koostöövormid?

 • Mitmeaastane koostööleping
  Kõige tõhusamalt aitab KiVa programmi laienemisstrateegiat ellu viia stabiilne rahastus, mis võimaldab teha pikaajalisi plaane.
 • Ühekordne toetus (jõulu)annetusena
  Paljudel ettevõtetel on tänuväärne traditsioon toetada just jõulude puhul mõnd head tegevat ühingut. Oleme südamest tänulikud, kui otsustate teha mistahes summas jõuluannetuse just Kiusamisvaba Kooli sihtasutusele!
 • Annetus kindla toote või teenuse müügi pealt
  Üheks toetusmehhanismiks võib olla mingi konkreetse toote või teenuse pealt protsendi või kokkulepitud summa annetamine.
 • Ühekordsed või traditsioonilised heategevuskampaaniad
  Heategevuslikuks kampaaniaks sobivad näiteks: 14.02 (sõbrapäev), 04.05 (ÜRO kiusamisvastane päev), 01.06 (lastekaitse päev), september (tarkusekuu), 05.11 (UNESCO kiusamisvastane päev), 30.11.21 (annetamistalgud), jõulud.
 • Innovatiivne koostöömudel
  Otsime partnerit, kellega juurutada mujal maailmas populaarset heategevuslikku ettevõtete ja kolmanda sektori vahelist koostöömudelit: kliendile pakutakse võimalust ümardada ostusumma täisarvuni, ümardatud osa annetatakse heategevuseks. Alternatiiv: tehingu pealt annetatakse kindel summa, nt 10 või 50 senti.
 • Toodete või teenustega toetamine
  Kuivõrd meie sihtasutuse eelarve on õhuke, rõõmustame, kui toetate meie tegevust oma ettevõtte toodete või teenustega. Näiteks vajame me abi IT-; foto- ja video; ning disainiteenustega. Samuti on meil väga sageli tarvis kingitusi tublide KiVa-koolide õpetajate või mõnel meie korraldatud konkursil osalenute meelespidamiseks.
 • Heategevuslike jõulukaartide soetamine
  Oktoobrist saab meilt taas tellida heategevuslikku jõulukaarti, millega pidada meeles oma häid koostööpartnereid. Kaardimüügi tulu võimaldab rohkematel koolidel liituda KiVa programmiga.

Meie hea toetaja Telia kutsub teisigi ettevõtteid üles kiusuennetusele kaasa aitama

“Kuna KiVa programm on tõestanud meile seda, et see loob positiivset muutust, siis jah – meil on vaja neid inimesi ja seda konkreetset meetodit, et ühte väga suurt probleemi Eesti ühiskonnas lahendada.”

– Elo Võrk, Telia

Kuidas toimida, kui soovin abistada?

 Erinevate koostöömõtete arutamiseks eelistame kokku leppida virtuaalkohtumise, eesmärgiga saada omavahel tuttavaks ja arutada koostöö sisu. Kui olete virtuaalkohtumisest huvitatud, kirjutage palun meie tegevjuhile aadressil ingi.mihkelsoo@kiusamisvaba.ee või helistage 525 8702. Kokkuleppe vormistamiseks võiksime sõlmida mittesiduva koostööleppe, mis võimaldab esitada kokkulepitud summas arve.

Rahalise toetussoovi korral on võimalik teha see mugavalt ülekandega SA Kiusamisvaba Kool arveldusarvele:
Swedbank: EE312200221056518192;
SEB: EE541010220235849220;
LHV: EE327700771001368452;
Luminor: EE811700017003585094.

 

 

Ühendades jõud saame teha koos ajaloolise ja hindamatu väärtusega hüppe missioonil muuta Eesti koolid kiusamisvabaks!

Anneta

Sinu toetus teeb päriselt head – iga 10 euroga viime KiVa programmi ühe uue lapseni! Oma rahalise panuse saad anda kodulehe annetusvormi, annetusnumbri või “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu.

Tule vabatahtlikuks

Kui Sind kõnetab kiusamisvaba koolitee ideaal, sul on veidi vaba aega ning tunned, et tahaksid ka omalt poolt meie missioonile kaasa aidata, oled oodatud liituma meie vabatahtlike seltskonnaga!

Soeta hea­tegevus­tooteid

Otsid kingitust või sooviksid avalikult väljendada, et kiusamine ei ole okei? Aga palun, soeta meie e-poest heategevus-
tooteid ning anna sellega ühtlasi oma panus kiusuennetusse!

Kogu meie toetuseks annetusi

Tahaksid toetada Kiusamisvaba Kooli missiooni suuremat sorti rahasüstiga ning sul on jaksu, et koondada selle sihi taha rohkemaid inimesi? Korralda meie toetuseks korjandus või heategevusüritus!

Jaga oma lugu

Kui Sa oled kokku puutunud kiusamisega ning sooviksid anda oma panuse sellealase teadlikkuse suurenda-
miseks, siis oma loo jagamisega saad anda panuse kiusamise ennetamisse.