Küberkiusamise konverentsi esinejad

Tutvustame 07. märtsil toimuva “Küberkiusamine on meie kõigi asi” konverentsil kõnelevaid spetsialiste.

Peaesineja professor Sameer Hinduja (USA) – Florida Atlantic Ülikooli Kriminoloogia ja Kriminaalõiguse professor, Küberkiusamise Uurimise Keskuse kaasdirektor, kaastööline Harvardi Ülikooli Berkman Kleini Keskuses. Tunnustatud küberkiusu ekspert, konsultant ja raamatute autor.

Ettekande teema: “Teens and cyberbullying: what we know and what we can do”

Päevajuht Kristiina Treial: SA Kiusamisvaba Kooli asutajaliige, sisujuht, koolitaja ja kolme poja ema. Kristiinal on pikaaegne kogemus koolipsühholoogina, Tartu Ülikooli õpetajakoolituses ning külalislektorina Tallinna Ülikoolis.

Anne Kleinberg – Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskuse juhataja ja Eesti Psühhiaatrite Seltsi juht. Annel on laste- ja noorukite psühhiaatri, psühhoanalüütilise lasteterapeudi ja pereterapeudi väljaõpe.

Olle Selliov – Tallinna Realkoolis töötav koolipsühholoog ja superviseeritav pereterapeut.
Foto autor: Ingrid Kuusk.

Karin Streimann – teadur ja valdkonnaülese ennetuse valdkonna juht Tervise Arengu Instituudis. Karin on omandanud doktorikraadi sotsiaaltöös, tema teadus- ja arendustegevus on seotud Eesti ennetussüsteemi arendamisega, sh veab ta eest Ennetuse Teadusnõukogu tegevust.

Cattre Hein – 20-aastase tööstaažiga õpetaja Rocca al Mare Koolis, aktiivne KiVa-tiimi liige, SA Kiusamisvaba Kooli mentor ja koolitaja.

Inger Klesment – 2023. aasta parima meediapädevuse õpetaja eritunnustuse pälvinud laste digimeediapädevuste ekspert, koolitaja ja Tartu Ülikooli õppejõud.

Andero Sepp enam kui 10-aastase staažiga veebipolitseinik, täna veebipolitseinike koordinaator.

Omar Kõiv – advokaadibüroo RASK jurist, Tartu Ülikooli õigusteaduste magistrant.

Mikk Ilves – advokaadibüroo RASK jurist, Tartu Ülikooli õigusteaduste magistrant.

Desire Pärn – Sütevaka Humanitaargümnaasiumi abiturient, kes kirjutas gümnaasiumi lõputöö just küberkiusamise teemal

Karola Kuldsaar – Eesti Õpilasesinduste Liidu avaliku poliitika valdkonna aktivist

Malle Hallimäe – MTÜ Lastekaiste Liit, Targalt internetis projekti koordinaator

Kerli Valner – MTÜ Lastekaitse Liit, Targalt internetis projekti teavitustööjuht

Värskemad uudised/postitused

Kiusamine suvepuhkusele ei lähe!

Koolid ja õpilased on selleks õppeaastaks õpikud kokku pakkinud ja puhkama läinud, kuid meie tahame kõigile veelkord meelde tuletada, et […]

Loe edasi

Eelarvamusfestival läbi kaamerasilma

Möödunud reedel, 17. mail võtsime Tartu eelarvamusfestivalil fookusesse küberkiusamise. Arutlesime ekspertide ja noorte osalusel, kuidas leida väljapääs küberkiusamise keerisest. Arutelu […]

Loe edasi

SA Kiusamisvaba Kool eelarvamusfestivalil

Kohtume juba sel reedel Tartu eelarvamusfestivalil kell 14:00-15:30, et rääkida küberkiusamisest. Arutelust teeme otseülekande Kiusamisvaba Kooli Facebooki kanalil. Kuidas leida […]

Loe edasi
Lae rohkem