Küberkiusamise konverentsi esinejad

Tutvustame 07. märtsil toimuva “Küberkiusamine on meie kõigi asi” konverentsil kõnelevaid spetsialiste.

Peaesineja professor Sameer Hinduja (USA) – Florida Atlantic Ülikooli Kriminoloogia ja Kriminaalõiguse professor, Küberkiusamise Uurimise Keskuse kaasdirektor, kaastööline Harvardi Ülikooli Berkman Kleini Keskuses. Tunnustatud küberkiusu ekspert, konsultant ja raamatute autor.

Ettekande teema: “Overview of what is currently happening in the world of cyberbullying, and what could be the best keys to prevention

Päevajuht Kristiina Treial: SA Kiusamisvaba Kooli asutajaliige, sisujuht, koolitaja ja kolme poja ema. Kristiinal on pikaaegne kogemus koolipsühholoogina, Tartu Ülikooli õpetajakoolituses ning külalislektorina Tallinna Ülikoolis.

Anne Kleinberg – Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskuse juhataja ja Eesti Psühhiaatrite Seltsi juht. Annel on laste- ja noorukite psühhiaatri, psühhoanalüütilise lasteterapeudi ja pereterapeudi väljaõpe.

Olle Selliov – Tallinna Realkoolis töötav koolipsühholoog ja superviseeritav pereterapeut.
Foto autor: Ingrid Kuusk.

Karin Streimann – teadur ja valdkonnaülese ennetuse valdkonna juht Tervise Arengu Instituudis. Karin on omandanud doktorikraadi sotsiaaltöös, tema teadus- ja arendustegevus on seotud Eesti ennetussüsteemi arendamisega, sh veab ta eest Ennetuse Teadusnõukogu tegevust.

Cattre Hein – 20-aastase tööstaažiga õpetaja Rocca al Mare Koolis, aktiivne KiVa-tiimi liige, SA Kiusamisvaba Kooli mentor ja koolitaja.

Inger Klesment – 2023. aasta parima meediapädevuse õpetaja eritunnustuse pälvinud laste digimeediapädevuste ekspert, koolitaja ja Tartu Ülikooli õppejõud.

Andero Sepp enam kui 10-aastase staažiga veebipolitseinik, täna veebipolitseinike koordinaator.

Omar Kõiv – advokaadibüroo RASK jurist, Tartu Ülikooli õigusteaduste magistrant.

Mikk Ilves – advokaadibüroo RASK jurist, Tartu Ülikooli õigusteaduste magistrant.

Värskemad uudised/postitused

Pikendasime KiVaga liitumise tähtaega 23. veebruarini

SA Kiusamisvaba Kool kutsub uusi koole liituma KiVa kiusuennetusprogrammiga. Selleks, et 2024. a. septembrist programmi rakendama asuda, tuleb oma sooviavaldus teele […]

Loe edasi

Aasta vabatahtlik ettevõte on Videal ja aasta vabatahtlik Triin Viik

SA Kiusamisvaba Kool rõõmustab, et Vabaühenduste Liit ühes kogukonna ja patrooni president Alar Karisega on pidanud kõrge tunnustuse väärilisteks meie […]

Loe edasi

Tutvu tiimiga – juhiabi ja projektijuht Tuuli Muistna

Tuuli Muistna on Kiusamisvaba Kooli juhiabi-projektijuht, kes liitus sihtasutuse tegevtiimiga möödunud aasta septembri keskpaigas. Tuuli usub muutuste võimalikkusesse ning on […]

Loe edasi
Lae rohkem