Konverents “Küberkiusamise peatamine on meie kõigi asi”
7. märtsil Telia majas toimunud küberkiusu konverentsi "Küberkiusamise peatamine on meie kõigi asi" ettekanded.
Kiusamisvaba Liikumisõpetus
Väikeste videoloengutega ja praktiliste harjutustega õppematerjali “Kiusamise tõkestamine liikumisõpetuses ehk mida peaks kiusamisest teadma iga liikumisõpetuse õpetaja?” on koostanud psühholoog ja Kiusamisvaba Kooli sisujuht Kristiina Treial.
Arvamusfestival 2023
“Koolides vohab vägivald ja kiusamine. Kaua veel?” arutelus lõid kaasa: Karmen Maikalu (Eesti Koolipspühholoogide Ühingu juht), Airiin Demiir (kliiniline psühholoog, Verge Koolitused) Indrek Lillemägi (Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasiumi direktor), Kristiina Treial (SA Kiusamisvaba Kooli sisujuht) ja Ingi Mihkelsoo (SA Kiusamisvavaba Kooli tegevjuht). Arutelu juhtis Anu Välba.
Kiusamisvaba haridustee- miks, kes ja kuidas vastutab?
Kristin Pintson, Kristiina Treial ja Marju Jaanimäe arutavad, milline on iga koalitsiooni partnerorganisatsiooni täiesti omanäoline panus kiusamise vähendamiseks ning pane tähele, kuidas mitmekülgne panustamine loob ka sügavamat ning mitmekihilisemalt väga head tulemust inimeste omavaheliste suhete loomisel ja hoidmisel.
Ingi Mihkelsoo saates “Hommik Anuga”
Saates "Hommik Anuga" rääkis Kiusamisvaba Kooli tegevjuht Ingi Mihkelsoo oma koolikiusamise loo, rõhutades seejuures, et kiusamise ohvriks võib langeda igaüks.
PODCAST | Kiusamisvaba Kooli tegevjuht Ingi Mihkelsoo kiusamislugu
SA Kiusmisvaba Kooli tegevjuht Ingi Mihkelsoo räägib uues Pere ja Kodu podcastis enda kogemusest koolikiusamisega.
Telia „Suurima julguse“ podcast: kui palju on Eestis koolikiusu?
Koolikiusamine on olnud probleem nii kaua, kui lapsed on koolis käinud. Tänapäeval lihtsalt räägitakse sellest rohkem, tunnistatakse probleemi olemasolu, otsitakse ja ka leitakse lahendusi. Telia "Suurima julguse" podcastis on külas sisujuht Kristiina Treial.