Hakka püsiannetajaks

Kiusuennetuses on võtmesõnaks järjepidevus. Nii nagu tolmuimeja kasutamisel ei piisa ühest korrast, et tuba püsivalt puhas oleks, vajab ka kiusamise ennetamine pidevat tööd ja tegutsemist. Et ennetamise – aga ka kiusamise peatamise – oluline töö ei lakkaks, vajab sihtasutus Kiusamisvaba Kool regulaarselt rahalisi vahendeid. Suureks abiks püsiva rahastuse tagamise juures on meie püsiannetajad – head inimesed, kes on võtnud vastu otsuse anda oma igakuine või muu sagedusega regulaarne panus laste koolitee kiusamisvabaks muutmiseks. Aitäh teile!

Kui ka sina pead oluliseks turvalist kooliteed ning tahad panustada sellesse, et ükski laps ei peaks kiusamist kogema, liitu meie püsiannetajate kogukonnaga. Saad seda teha nii oma internetipangas püsikorralduse kui ka meie kodulehe annetamisvormi kaudu SIIN.

 

Püsiva toega jõuame järjepidevalt rohkemate õpilasteni.

Püsiannetaja Ruth Haljasorg kutsub regulaarset tuge pakkuma

“Mina arvan, et oluline on, et iga inimene leiaks selle valdkonna, mis on talle südamelähedane ja siis teeks otsuse ja hakkaks annetama. Ja selliste väikeste sammudega – jällegi see järjepidevus on see sõna – saab korda saata palju.”

– Ruth Haljasorg, püsiannetaja

Helista annetusnumbrile

Kui ka Sina valutad südant kiusamise pärast Eesti koolides, siis on Sul võimalik aidata kaasa sellele, et seda aina vähem esineks. Toeta sihtasutust Kiusamisvaba Kool 10 euroga helistades meie annetusnumbrile 900 2010, et saaksime pakkuda KiVa kiusamise vähendamise ja ennetamise programmi aina enamatele Eesti koolidele.

Iga kogutud 10 eurot aitab KiVa kiusuennetusprogrammil jõuda ühe uue lapseni. Kooliperele pakutakse vajalikke koolitusi, ennetustööks vajalikke käsiraamatuid, ligipääsu õpilasküsitlusele, igakülgset nõustamist ja tuge nii mentorite kui kogemusgruppide näol, lapsevanematelegi abiks olevaid miniõpikuid, kooliperet toetavaid plakateid ja korrapidamisveste.

 

Sinu kõne aitab viia KiVa veel rohkematesse Eesti koolidesse!

Anna oma panus "Ma armastan aidata" annetuskeskkonnas

Kiusamisvaba Kooli on võimalik toetada ka Swedbanki ja Heateo sihtasutuse loodud annetuskeskkonnas “Ma armastan aidata”. Lisaks rahalisele annetusele on keskkonnas võimalik oma panus anda ka preemiapunktilise annetusega.

Sina saad jätkuvalt aidata kasvatada tõendus- ja teaduspõhist KiVa programmi kasutavate koolide arvu!

Iga 10 eurot aitab KiVa kiusuennetusprogrammil jõuda ühe uue lapseni! Kooliperele pakutakse vajalikke koolitusi, ennetustööks vajalikke käsiraamatuid, ligipääsu õpilasküsitlusele, igakülgset nõustamist ja tuge nii mentorite kui kogemusgruppide näol, lapsevanematelegi abiks olevaid miniõpikuid, kooliperet toetavaid plakateid ja korrapidamisveste.

 

Tule vabatahtlikuks

Kui Sind kõnetab kiusamisvaba koolitee ideaal, sul on veidi vaba aega ning tunned, et tahaksid ka omalt poolt meie missioonile kaasa aidata, oled oodatud liituma meie vabatahtlike seltskonnaga!

Soeta hea­tegevus­tooteid

Otsid kingitust või sooviksid avalikult väljendada, et kiusamine ei ole okei? Aga palun, soeta meie e-poest heategevus-
tooteid ning anna sellega ühtlasi oma panus kiusuennetusse!

Kogu meie toetuseks annetusi

Tahaksid toetada Kiusamisvaba Kooli missiooni suuremat sorti rahasüstiga ning sul on jaksu, et koondada selle sihi taha rohkemaid inimesi? Korralda meie toetuseks korjandus või heategevusüritus!

Jaga oma lugu

Kui Sa oled kokku puutunud kiusamisega ning sooviksid anda oma panuse sellealase teadlikkuse suurenda-
miseks, siis oma loo jagamisega saad anda panuse kiusamise ennetamisse.