Anna oma panus "Ma armastan aidata" annetuskeskkonnas

Kiusamisvaba Kooli on võimalik toetada ka Swedbanki ja Heateo sihtasutuse loodud annetuskeskkonnas “Ma armastan aidata”. Lisaks rahalisele annetusele on keskkonnas võimalik oma panus anda ka preemiapunktilise annetusega.

Sina saad jätkuvalt aidata kasvatada tõendus- ja teaduspõhist KiVa programmi kasutavate koolide arvu!

Iga 15 eurot aitab KiVa kiusuennetusprogrammil jõuda ühe uue lapseni! Kooliperele pakutakse vajalikke koolitusi, ennetustööks vajalikke käsiraamatuid, ligipääsu õpilasküsitlusele, igakülgset nõustamist ja tuge nii mentorite kui kogemusgruppide näol, lapsevanematelegi abiks olevaid miniõpikuid, kooliperet toetavaid plakateid ja korrapidamisveste.

(Püsi) annetuse saad teha mugavalt ka meie kodulehe vahendusel. Loe teiste toetusvõimaluste kohta SIIT.

 

Anneta

Sinu toetus teeb päriselt head – iga 10 euroga viime KiVa programmi ühe uue lapseni! Oma rahalise panuse saad anda kodulehe annetusvormi, annetusnumbri või “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu.

Tule vabatahtlikuks

Kui Sind kõnetab kiusamisvaba koolitee ideaal, sul on veidi vaba aega ning tunned, et tahaksid ka omalt poolt meie missioonile kaasa aidata, oled oodatud liituma meie vabatahtlike seltskonnaga!

Kogu meie toetuseks annetusi

Tahaksid toetada Kiusamisvaba Kooli missiooni suuremat sorti rahasüstiga ning sul on jaksu, et koondada selle sihi taha rohkemaid inimesi? Korralda meie toetuseks korjandus või heategevusüritus!

Jaga oma lugu

Kui Sa oled kokku puutunud kiusamisega ning sooviksid anda oma panuse sellealase teadlikkuse suurenda-
miseks, siis oma loo jagamisega saad anda panuse kiusamise ennetamisse.

Soeta hea­tegevus­tooteid

Otsid kingitust või sooviksid avalikult väljendada, et kiusamine ei ole okei? Aga palun, soeta meie e-poest heategevus-
tooteid ning anna sellega ühtlasi oma panus kiusuennetusse!