Ekstra klass on Risti Kooli 3. klass

AGA NÜÜD! EKSTRA KLASS! Trummipõrin ja aplausid – Ekstra Klass 2024 on Risti Kooli 3. klass, kelle klassijuhataja on Marge Matson. Risti Kooli 3. klass osales kõigis kolmes väljakutses ning paistis eriliselt silma oma panuse, leidlikkuse ning koostööle orienteeritusega. Palju-palju õnne!

Risti Kooli 3. klassis õpib 14 last. Klassipildi väljakutses tutvustavad nad ennast järgnevalt: VÄLEJALG (sportlik, kiire ja oskuslik pallimängija), RÕÕMURULL (alati heatujuline ja sõbralik, laulab naeratus suul), KEELETARK (osav juttude kirjutaja ning terane mitmes keeles), UNIMÜTS (rahulik ja heatahtlik, teab, et uni on magusam kui mesi), TULESÄDE (särav, loov ja energiline, kes sütetab oma olekuga teisigi), JUTUPLIIATS (suurepärane lugude ja loomade, eriti dinosauruste joonistaja), MÕTLIK (vaikne, tasakaalukas ja sügavatesse mõtetesse süveneja), NOBENÄPP (kibe käsi pallimängus ja leidlik ülesannete lahendamises), MÕMMIK (heasüdamlik ja tugev nagu karu, hooliv nagu Mesikäpp), VÄLK
(tuline jooksja ja täpne palliviskaja), NUTIKAS (laia silmaringiga meisterlik lugeja ja arvutaja), UNISTAJA (lahke ja malbe, süda täidetud salasoovidega, mis ootavad täitumist), TÄHETARK (suurepärane lugude ümberjutustaja ja õigekirjareeglite tundja), ÕNNESEEN (sõbralik ja abivalmis, kelle lahkus loob õnne ja eeskuju kõigile).

Risti Kooli 3. klass paistis kõigi kolme etapi ajal silma suurepäraste tööde ja väga põhjalike kaaskirjadega – nii et väga ekstraklassiline lähenemine! Töödesse kaasati ka teisi õpetajaid. Soovime kõigile asjaosalistele palju õnne!

Mis saab edasi? Sõidame Ekstra klassile külla! Ekstra Klassi peaauhinnaks on õpitoad Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooliga. Kiusamisvaba Kool viib läbi põneva tunni klassiõpetajaga kooskõlastatud teemafookuses. Teise tunni viivad läbi Hea Lapse ajakirja looja ja kauaaegna peatoimetaja Leelo Tungal ning ajakirja praegune toimetaja Kätlin Vainola.

Pärast kohtumist jagame ka teiega, kuidas meil läks. Kiigake ka Hea Lapse Facebooki ja Youtube’i lehele, sealt leiate valiku loovtöid ja saate tutvust teha preemiasaajatega.

Näitame ka teile, millised on Ekstra klassi kolm loovtööd.

Oktoobrikuu väljakutse – VAHETUNNIMÄNG

Õpetajad Marge Matson ja Monika De Oliveira: “See liikumismäng on sündinud igapäevasituatsioonist, millele leiti üheskoos mänguline väljund.”

Õpilaste kirjeldus:

Kui me vahetunnis puhkenurka läheme, siis võtame jalanõud ära ning hakkame vaiba peal mängima. Teinekord on jalatseid vaiba juures väga palju. Siis jäävad need ka möödujatele ette. Nii tuligi mõte, et teeks jalanõudest raja, mida me ise ja ka teised koolikaaslased saaksid läbida. Selle mängu juures on oluline jälgida jalanõude suunda ning vastavalt sellele seada ka oma samme.

Novembrikuu väljakutse – KLASSI LAUL VÕI LUULETUS

Sõnad: Risti Kooli 3. klass ja õpetaja Marge Matson
Viis: „Piparkoogipoiste laul“ (Vello Lipand)

Detsembrikuu väljakutse – TEISTMOODI KLASSIPILT

Värskemad uudised/postitused

Kiusamine suvepuhkusele ei lähe!

Koolid ja õpilased on selleks õppeaastaks õpikud kokku pakkinud ja puhkama läinud, kuid meie tahame kõigile veelkord meelde tuletada, et […]

Loe edasi

Eelarvamusfestival läbi kaamerasilma

Möödunud reedel, 17. mail võtsime Tartu eelarvamusfestivalil fookusesse küberkiusamise. Arutlesime ekspertide ja noorte osalusel, kuidas leida väljapääs küberkiusamise keerisest. Arutelu […]

Loe edasi

SA Kiusamisvaba Kool eelarvamusfestivalil

Kohtume juba sel reedel Tartu eelarvamusfestivalil kell 14:00-15:30, et rääkida küberkiusamisest. Arutelust teeme otseülekande Kiusamisvaba Kooli Facebooki kanalil. Kuidas leida […]

Loe edasi
Lae rohkem