Liitu KiVa programmiga

Meil on väga hea meel, kui Teie koolipere on võtnud nõuks turvalisema ja rõõmsama koolikeskkonna nimel süsteemselt ja järjepidevalt kiusuennetusele ja juhtumite lahendamisele pühenduda.

NB! Enne liitumistaotluse esitamist, palume hoolikalt läbi lugeda ning kooli juhi/juhtkonnaga kooskõlastada ootused ja tingimused liituda soovivale koolile (leiad need siit), et ennetada võimalikke arusaamatusi liitumisintervjuu ajal. Liitumisintervjuu ei ole kohtumine programmi tutvustamiseks koolile.

Hetkel kandideerides tuleb arvestada, et praegu liitumistaotlust teele pannes saab programmi rakendamist alustada alles 2023. aasta sügisel.

Siiski julgustame oma läbi mõeldud liitumissoovist meile aegsasti märku andma, sest kogemus näitab, et soovijaid on lendudesse alati rohkem kui meie piiratud ressursidega vabaühendusel kohti pakkuda. Seega kes ees (ning liitumisintervjuu põhjal ka piisavalt motiveeritud), see sees – olgugi, et “alles 2023./2024. õppeaastal” alustavas lennus.

NB! KiVa programmiga liitumine on võimalik vaid kooliterviklikult (st ainult ühe või paari klassiga ei saa programmiga liituda) ning koolijuhi nõusolekul. 

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega palun ühendust:
– Kati Toobal: kati.toobal@kiusamisvaba.ee (venekeelsed koolid);
– Jane Alas: jane.alas@kiusamisvaba (eestikeelsed koolid).

Programmiga liitumiseks tuleb täita siin lehel sooviavaldus (vaata allapoole) või laadida see docx-failina alla siit ning saata täidetult aadressile info@kiusamisvaba.ee. Seejärel võtame kooliperega 2 nädala jooksul ühendust, vajadusel täpsustame vastuseid ning lepime kokku edasised sammud. Aitäh!