Liitu KiVa programmiga

Meil on väga hea meel, kui Teie koolipere on võtnud nõuks turvalisema ja rõõmsama koolikeskkonna nimel süsteemselt ja järjepidevalt kiusuennetusele ja juhtumite lahendamisele pühenduda.

Hetkel kandideerides tuleb arvestada, et praegu liitumistaotlust teele pannes saab programmi rakendamist alustada alles 2021. aasta sügisel.

Siiski julgustame oma liitumissoovist meile aegsasti märku andma, sest kogemus näitab, et soovijaid on lendudesse alati rohkem kui meie piiratud ressursidega vabaühendusel kohti pakkuda. Seega kes ees (ning liitumisintervjuu põhjal ka piisavalt motiveeritud), see sees – olgugi, et “alles 2021/2022. õppeaastal” alustavas lennus.

Kui soovite aga meid toetada, et saaksime jõuda senisest rohkemate õpilaste ja koolideni, saab seda teha siin.

KiVa programmiga liitumine on võimalik vaid kooliterviklikult (st ainult ühe või paari klassiga ei saa programmiga liituda) ning koolijuhi nõusolekul. Ehk teisisõnu palume enne sooviavalduse täitmist see ka kooli juhtkonnaga kooskõlastada; võimalusel aga läbi rääkida ka hoolekogu ja kooliperega laiemalt. Ootused liituvale koolile ning sihtasutuse poolt võimaldatav on lahti kirjutatud siin.

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega palun ühendust:
– Kati Toobal: kati.toobal@kiusamisvaba.ee (venekeelsed koolid);
– Jane Alas: jane.alas@kiusamisvaba (eestikeelsed koolid).

Programmiga liitumiseks tuleb täita siin lehel sooviavaldus (vaata allapoole) või laadida see docx-failina alla siit ning saata täidetult aadressile info@kiusamisvaba.ee. Seejärel võtame kooliperega 2 nädala jooksul ühendust, vajadusel täpsustame vastuseid ning lepime kokku edasised sammud. Aitäh!