Heategevustoodetega kiusamise vastu!

Nüüdsest saab kiusuennetusele ja SA Kiusamisvaba Kooli tegevusele hoogu juurde anda ka heategevustoodete soetamisega, sest iga toote hinnast 50% läheb sihtasutuse tegevuse toetuseks, et KiVa kiusuennetusprogramm jõuaks veelgi enamate Eesti koolilasteni.

Hetkel on võimalik endale soetada kiusuennetusliku sõnumiga heategevuspusa ning helkurit. Peagi on lisandumas ka T-särk ja riidest ostukott. Rohkem infot ja tootefotod leiab kõrvalasuvast menüüst soovitud tootele klõpsates, kust leiab ka tellimusvormi toodete tellimiseks.

 

Anneta

Sinu toetus teeb päriselt head – iga 10 euroga viime KiVa programmi ühe uue lapseni! Oma rahalise panuse saad anda kodulehe annetusvormi, annetusnumbri või “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu.

Tule vabatahtlikuks

Kui Sind kõnetab kiusamisvaba koolitee ideaal, sul on veidi vaba aega ning tunned, et tahaksid ka omalt poolt meie missioonile kaasa aidata, oled oodatud liituma meie vabatahtlike seltskonnaga!

Kogu meie toetuseks annetusi

Tahaksid toetada Kiusamisvaba Kooli missiooni suuremat sorti rahasüstiga ning sul on jaksu, et koondada selle sihi taha rohkemaid inimesi? Korralda meie toetuseks korjandus või heategevusüritus!

Jaga oma lugu

Kui Sa oled kokku puutunud kiusamisega ning sooviksid anda oma panuse sellealase teadlikkuse suurenda-
miseks, siis oma loo jagamisega saad anda panuse kiusamise ennetamisse.