Saates oma jõulutervitused SA Kiusamisvaba Kooli heategevusliku kaardiga, aitad meid missioonil muuta Eesti koolid kiusamisvabaks. Nimelt võimaldab kogutud tulu teha aina rohkemates Eesti koolides teadus- ja tõenduspõhist tööd KiVa kiusuennetusprogrammiga.

Kokkuvolditavaid jõulukaarte kaunistab kunstnik Kadri Roosi illustratsioon, millel kajastuvad unistuste talv ja südamlikud suhted. Trükkida aitab kaarte pikaajaline paariline POS Print.

Ühe heategevusliku paberkaardi hind on 2 eurot, ent kui soovid annetada meile iga kaardi kohta rohkem, võid seda alati teha.

Kaardi mõõdud on 99×210 ehk A65 (ehk kolmandik A4) ning selle tagumisel küljel on ka heategevusele viitav tekst nii eesti kui inglise keeles.

Kaardist on saadaval ka veebiversioon ehk e-kaart, mille soetamiseks oleme eraisikule tänulikud annetuse eest alates 30 eurost. Kaardist on saadaval ka animeeritud versioon, mille soetamiseks oleme eraisikule tänulikud annetuse eest alates 50€. Animeeritud e-kaardi näidist saab vaadata siin.

Oma kaardisoovidest andke palun teada hiljemalt 30. novembriks selle lingi kaudu siinKaardid saab kätte novembri lõpus või detsembri alguses, sõltuvalt tellimise hetkest.

Kui on kaartide kohta küsimusi, kirjuta sellest meie väga vahvale vabatahtlikule Eveli Postile aadressil eveli.post@kiusamisvaba.ee

NB! Ettevõttele paber- või e-kaardi tellimiseks, sh küsimusteks logode lisamise, sissetrüki jms kohta palume kirjutada eveli.post@kiusamisvaba.ee.

NB! Tellimuse miinimumkogus on 5 kaarti ning tellimusele lisandub saatmiskulu.

SA Kiusamisvaba Kool