Ettevõttele

Et tõkestada kiusamist Eesti koolides, vajame väga sotsiaalselt vastutustundlike ettevõtete abi. Olete oodatud meie tegevust sponsoreerima nii rahaliselt kui ka heategevusliku koostöö kaudu.

Teie toetus aitab viia teadus- ja tõenduspõhise KiVa kiusuennetusprogrammi uutesse koolidesse. Üheskoos saame luua suure muutuse, et Eesti laste kooliaeg oleks turvalisem ja õnnelikum.

Millised on võimalikud koostöövormid?

* Mitmeaastane koostööleping

Kõige tõhusamalt aitab KiVa programmi laienemisstrateegiat ellu viia stabiilne rahastus, mis võimaldab teha pikaajalisi plaane.

* Ühekordne toetus (jõulu)annetusena

Oleme tänulikud mistahes suuruses toetuse eest. Paljudel ettevõtetel on tänuväärne traditsioon toetada just jõulude puhul mõnd head tegevat ühingut. Oleme südamest tänulikud, kui otsustate teha jõuluannetuse just Kiusamisvaba Kooli SA-le!

* Annetus kindla toote või teenuse müügi pealt.

Üheks toetusmehhanismiks võib olla mingi konkreetse toote või teenuse pealt protsendi või kokkulepitud summa annetamine.

* Ühekordsed või traditsioonilised heategevuskampaaniad

Heategevuslikuks kampaaniaks sobivad näiteks: 14.02 (sõbrapäev), 04.05 (ÜRO kiusamisvastane päev), 01.06 (lastekaitsepäev), september (tarkusekuu), 02.11 (UNESCO kiusamisvastane päev), 30.11.21 (annetamistalgud), jõulud.

* Innovatiivne koostöömudel

Otsime partnerit, kellega juurutada mujal maailmas populaarset heategevuslikku ettevõtete ja kolmanda sektori vahelist koostöömudelit: kliendile pakutakse võimalust ümardada ostusumma täisarvuni, ümardatud osa annetatakse heategevuseks. Alternatiiv: tehingu pealt annetatakse kindel summa, nt 10 või 50 senti.

* Toodete või teenustega toetamine

Kuivõrd meie sihtasutuse eelarve on õhuke, rõõmustame, kui toetate meie tegevust oma ettevõtte toodete või teenustega. Näiteks vajame me abi IT-; foto- ja video; ning disainiteenustega. Samuti on meil väga sageli tarvis kingitusi tublide KiVa-koolide õpetajate või mõnel meie korraldatud konkursil osalenute meelespidamiseks.

* Heategevuslike jõulukaartide soetamine

Oktoobrist saab meilt taas tellida heategevuslikku jõulukaarti, millega pidada meeles oma häid koostööpartnereid. Kaardimüügi tulu võimaldab rohkematel koolidel liituda KiVa programmiga.

Kuidas meid toetada?

 1. Meie esimene eelistus on leppida kokku virtuaalkohtumine. Eesmärk on saada omavahel tuttavaks ja arutada koostöö sisu. Kui olete virtuaalkohtumisest huvitatud, kirjutage palun ingi.mihkelsoo@kiusamisvaba.ee või helistage 525 8702.
 2. Kokkuleppe vormistamiseks võiksime sõlmida mittesiduva koostööleppe, mis võimaldab esitada kokkulepitud summas arve.
 3. Võimalik on teha ülekanne SA Kiusamisvaba Kool arveldusarvele:
  Swedbank: EE312200221056518192;
  SEB: EE541010220235849220;
  LHV: EE327700771001368452;
  Luminor: EE811700017003585094.

Ühendades jõud saame teha koos ajaloolise ja hindamatu väärtusega hüppe missioonil muuta Eesti koolid kiusamisvabaks.